Про нас

Про нас

"Алан Електро" - це найбільший дистриб'ютор електротехнічної продукції на ринку України. За 15 років роботи компанія стала безперечним лідером серед українських гуртових компаній, яка має заслужену репутацію надійного партнера та стабільного постачальника. "Алан Електро" є офіційним представником найбільших турецьких виробників електрофурнітури, таких як VIKO by Panasonic, Gunsan, DE-PA Electric та інших. Додатково наша компанія надає високоякісну світлодіодну освітлювальну продукцію бренду Neomax. Нам довіряють у всіх регіонах України і ця довіра ґрунтується на таких базових засадах нашої компанії, як глибоке розуміння потреб клієнтів, довгострокові та взаємовигідні партнерські відносини.

 

 

 

 

Наша місія
  Будучи найбільшим постачальником електротоварів в Україні, ми бачимо нашою місією розвиток вітчизняного ринку електроустановної продукції відповідно до найвищих світових стандартів. Щодня ми робимо вагомий внесок у створення можливості вибору з найкращої та водночас доступної продукції..
Наша мета
Працюючи у сфері продажу групи товарів електроінсталяції на ринку України, ми дбаємо про те, щоб наші клієнти були забезпечені широким асортиментом та постійною наявністю всіх позицій, сертифікованою якістю, доступними цінами та оперативною доставкою необхідних товарів до всіх регіонів України.
Переваги
Ми прагнемо зробити процес покупки для Вас максимально зручним, тому нам вдалося поєднати широкий асортимент якісних товарів у чесному співвідношенні «ціна-якість». Завдяки цьому Ви обов'язково знайдете та зможете придбати те, що Вам необхідно
Наші бренди
Наші партнери